salon timmy, masáže pedikúra a kosmetika Náměšť nad Oslavou
salon timmy logo

Počítačová masáž

 

Doba webová je prostě doba webová... Dnes si málokdo umí představit život bez počítače, tabletu, telefonu a jiných elektronických pomocníků, kteří nám mají sloužit. V dnešní době je však běžné, že lidé spíše slouží elektronice. Jistě znáte někoho, kdo neustále vysedává s telefonem a píše si s přáteli, hrbí se u tabletu v křesle nebo leží s notebookem v posteli. A to se ještě nebavíme o chronických hráčích, kteří strnule sedí dlouhé hodiny u počítačových her.... Co je to ale ta počítačová masáž?

shrbené děti
mládež u počítače
bolest zad z práce

Všechny výše popsané polohy sezení, ležení a hrbení způsobují specifické problémy. Proto jsme vyvinuli speciální masáž, která účinně pomáhá odstraňovat potíže, které vznikají právě v důsledku častého strnulého pokřiveného sezení apod. Nejčastější znaky toho, že něco není v pořádku, jsme rozdělili do tří oblastí:

bolest ve vztahu

Tato masáž je vhodná pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání, a to nejen u počítače, dále pro děti a mládež, kteří často vysedávají u počítačů a herních konzolí a mobilů, ale také například pro řidiče. Kromě speciálních technik, které k masáži používáme, Vám ukážeme i několik praktických protahovacích poloh, které si můžete kdykoli doma zopakovat a prodloužit tak účinky masáže.

 

Pokud trpíte některým z výše popsaných příznaků, jedná se o dlouhodobější problém a proto doporučujeme jít na počítačovou masáž alespoň 5x - 10x za sebou v krátké době, ideálně 2x do týdne.

 

Tel.: +420 777 206 122, e-mail: info@salon-timmy.cz

salon timmy logo

© 2011 - 2018 SALON TIMMY