salon timmy, masáže pedikúra a kosmetika Náměšť nad Oslavou
salon timmy logo

Šikovný pomocník, se kterým viditelně omládnete i zhubnete

 

Pokud sledujete trendy v kosmetice, resp. v přístrojích, které se při kosmetických a masážních procedurách používají, určitě jste už před mnoha lety slyšeli o radiofrekvenci. A pokud ne, dozvíte se o ní něco právě teď. I pro "znalce" stojí následující řádky za přečtení.

 

Hned na začátku je potřeba říct, že použití radiofrekvence je velmi příjemné, nebolí a ani není škodlivé. Zařízení je totiž radiofrekvenční, nikoli radioaktivní :-) Jak to celé funguje? Velmi jednoduše.

 

Jde o jednoduchý princip zahřívání podkožní tkáně anténou, která vyzařuje určitou frekvenci, která působí zahřívání tam, kde to potřebujeme. Pro lepší pochopení si místo antény představte domácí krb nebo kachlová kamna. Ty vyzařují sálavé teplo o nízké frekvenci a když se postavíme mezi kamna a zeď - tedy mezi vysílač a přijímač, pociťujeme to příjemné sálavé teplo, které nás prohřívá uvnitř těla a my se krásně uvolňujeme. Naproti tomu takový elektrický přímotop vyzařuje teplo o vyšší frekvenci a proto u něj nikdy nemůžeme mít tu pohodu, která je u krbu nebo u kamen. U přímotopu se nikdy nedostaneme do té pohody, která nás uvolní zevnitř, která působí blahodárně jak na naši fyzickou stavbu těla, tak na psychiku. Rozdíl mezi krbem a přímotopem je ve frekvenci neboli vlnové délce vyzařovaného tepla.

 

A právě na tomto principu pracuje náš radiofrekvenční přístroj. Vyrábí tělu příjemné teplo, které proniká hluboko pod kůži a působí blahodárně.

 

Tím dochází k rozpouštění tukových polštářků, stimulaci tkáně, uvolnění svalstva a lepšímu krevnímu oběhu. Proto je výsledek prakticky okamžitý. Pokožka se lépe prokrví, napne se, vrásky zmizí nebo výrazně zeslábnou a celulitida se s vámi začne loučit. Náš přístroj RadioFit je výsledkem špičkové technologie roku 2020. Přijdte vyzkoušet a uvidíte sami :-)

Tel.: +420 777 206 122, e-mail: info@salon-timmy.cz

salon timmy logo

© 2011 - 2021 SALON TIMMY